Hadise Yılbaşı Konseri Ankara Congresium » Eğlenceye Katıl!

Home  /  KONSER  /  Current Page

Hadise yılbaşı’nda Ankara Congresium’da!

Bilet satın almak için: www.biletix.com/etkinlik/NARC1/ANKARA/tr

Bistro satın almak için www.arcusevent.com/bistro

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Hadise

Hadise, yılbaşının en prestijli ve en büyük partisini seçti…

Önemli günlerde nerede sahne alacağı merakla beklenen ve yakından takip edilen Hadise, bu yılbaşının en prestijli partisinde karar kıldı.

Son yıllarda ulusal ve uluslar arası arenada kazandığı ödüller, liste başı parçaları ile Türk Pop Müziğinin en güçlü kadın sanatçısı olarak öne çıkan Hadise, yılın son günü gerçekleştirilecek yeniyıl partisi için Ankara’yı seçti.

Avrupa’nın en büyük ikinci kongre merkezi olan Congresium’da binlerce hayranı ile birlikte “unlimited” bir geceye imza atacak olan Hadise; dekor, ışık ve ses gösterileri ile Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatacak. 3 bin 500 metrekare gibi rekor büyüklükte bir alanda gerçekleştirilen ilk parti olma özelliğini taşıyacak yeni yıl partisi Ankaralı gençlerin, çiftlerin, müzikseverlerin; ‘konforlu’, ‘eğlenceli’, ‘prestijli’, ‘güvenli’ buluşma noktası olacak.

Türkiye’nin en önemli DJ’i David Şaboy ve ritm ustası İlker Çolak’ın da geceye renk katacağı parti Arcus Event Ortanizasyonunda, İkon Medya, Morjinal PR, PapirusReklam’ın stratejik işbirliği ile gerçekleştirilecek.

“En Büyük Yılbaşı Partisi” sloganıyla sosyal medyada yankı uyandırmaya başladı.

DAVİD ŞABOY

DJ DAVİD ŞABOY

Türkiye’nin ilk ulusal yayın yapan radyosu Metro FM ve Joy FM de dört yıla yakın program yapımcısı ve dj olarak görev aldı. ”Weekend Dance Party” ve ”Sadece Müzik” adlı programlarıyla; radyolarda parti konsepti ile yapılan ilk mixli yayını gerçekleştirdi.

Kulüplerde performansını segilemeye başlaması İzzet Çapa’nın açtığı mekanlar ile birlikte oldu.İlklere imza atarak İstanbul gece hayatına damgasını vuran birçok kulüpte resident olarak performans sergiledi. Çeşme Caliente’de ilk kez beach club konsepti ile sergilediği performansla, üç sezon boyunca binlerce kişiyi eğlencenin doruğuna çıkardı.

David Şaboy, prodüksiyon dünyasına ilk olarak ÖZGÜN’ün ”Biz Ayrıldık” albümünde ”ZILLI” adlı şarkısına yaptığı remix ile adım attı. DEMET AKALIN’ın ”Zirve” albümünde düzenlemesini yaptığı ”ÇANTA” ve SERTAB ERENER’in ”Rengarenk” albümünde ”KOPARILAN ÇİÇEKLER”e yaptığı remix ile 2010 yılında dijital ortamda ve bandrollü albüm satışlarında ilk 10 da yer aldı.

2011 yılında yine bir ilki gerçekleştirerek AJDA PEKKAN’ın Avrupa turnesi kapsamında Zürih’te David Şaboy Feat. Ajda Pekkan performansını gerçekleştirdi. Bu performansları David Şaboy Feat. Demet Akalın ile Türkiye’nin birçok şehrinde devam ettiriyor.

Yurt dışında New York, Zürih, Mexico City ve Münih’te birçok kez performans gösteren David Şaboy, Fedde Le Grand ve David Morales ile aynı sahneyi paylaştı.

Her seferinde ezberbozan setlerle dinleyici kitlesini şaşırtarak arttıran David Şaboy, yaptığı prodüksiyon ve sergilediği performanslarla birçok kulüp, organizasyon ve sanatçıların albümünde sizlerle buluşarak karşınıza çıkmaya devam ediyor.

Keep In Touch…

İLKER ÇOLAK

İlker Çolak

1981 yılında İstanbul’da doğdu. 2003 yılında Mimar Sinan Koleji’nden mezun oldu. Müziğe olan ilgisi ailesindeki müzisyenlerden dolayı çocukluk yaşlarında başladı. 2001 yılında amatör olarak başladığı Gürkey Perküsyon Atölyesi’nden profesyonel bir müzisyen olarak mezun oldu. Aynı yıllarda İstanbul Üniversitesinde 1 yıl süreli perküsyon kurslarına katıldı. Kurs eğitimini Latin Amerika, Türk, Afrika ve Klasik Batı perküsyonları formunda tamamladı.

Eğitimi geliştikçe popüler müzik alanında katıldığı grup ve kişilere orkestralarında eşlik etmeye başladı. Bunlardan bazıları;

• ENBE Orkestrası, Vals, Topkapı Müzik, Marmara Orkestrası …

Popüler müzik sanatçılarından örnekler ise;

• Kutsi, Zeynep Casalini, Göksel, Zeynep Dizdar, Sezen Aksu 2008 Kuruçeşme Arena yaz konserleri…

2005 yilindan beri dj & percussion showlarla club ve özel davetlerde ünlü dj’lere eşlik etmektedir …..

• Can Hatipoğlu
• Suat Ateşdağlı -S Müzik
• Moda Deniz Kulübü – Metronom Müzik
• Efes Light Party
• Mariachi Beer Party 2010-2011
• Mix Müzik
• İstanbul Ritim Tiyatrosu Müzik Şefliği

Bunların yanı sıra eşlik ettiği gruplar ;

• Nabız , Vega , Manga …

Halen Eğitmen olarak görev yaptığı Gürkey Perküsyon Atölyesine bağlı olarak birçok şirketle perküsyon çalışmaları yaptı. Bu şirketlerden bazıları;

Ballantines – Ford​ – P&G – Barilla​ – Fiat​ – Praktiker – BP​ – Isuzu​ – Tadım – BOSH – EFES​ – Temsa – Borusan​ – KOÇ​ – Galatasaray – Capitol Alışveriş Merkezi – Mondi – BKM – Chicco​ – Otokar​ – Ağaoğlu – Vitra​ – Turkcell – CRR – Kütahya Porselen – Vodafone – Doğuş Otomotiv​ – Nescafe – M.A.N


Bizi Facebook & Twitter'da takip edin!
Eğlenceyi Katıl!