KURTALAN EKSPRES » IF Performance Hall

Home  /  KONSER  /  Current Page

KAPI AÇILIŞ 20:00 / KONSER SAATİ 22:00 – 15 TL +1 YERLİ İÇECEK

kurtalan ekspres

Ahmet Güvenç’in makinistliğini yaptığı bu trende Eser Taşkıran,Can Bora Genç,Engin Gökkaya ve Korcan Ulusoy bulunmakta ve treni kalpten kalbe dolaştırmaktadır.

Unutmayalım ki bu trene daha önce de Ali Serdar, Bora Çetinkaya, Nur Moray, Hüdai Özgüder, Engin Yörükoğlu, Caner Bora, Hüseyin Cebeci, Özkan Uğur, Mithat Danışan, Celal Güven, Fuat Güner, Ohannes Kemer, Nezih Cihanoğlu, Kirkor Kalender, Mustafa Sarışın, Nurhan Özcan, Samim Boztaş, Fehiman Uğurdemir, Erdinç Avcı, Oktay Aldoğan, Serdar Ertürk, Murat Ses, Yalçın Gürbüz, Kılıç Danışman, Ömür Gidel, Nejat Tekdal, Jean Jacques Falaise, Ufuk Yıldırım, Garo Mafyan, Elif Turhan,Gür Akad,gibi müzisyenler de binmiştir.

Onların hepsinin ortak noktası, iyi ve usta müzisyen olmalarının yanı sıra, insanları, dünyayı ve çocukları büyük bir aşkla sevmiş olmalarıdır.

Kurtalan Ekspres’de bilet geçmez. Para hiç geçmez. Kurtalan Ekspres’in görevlileri size gelirler ve “yüreğiniz var mı ve o yürekte katıksız, karşılıksız bir sevgi bulunuyor mu“ diye sorarlar. Varsa çıkartır gösterirsiniz. İşte o zaman Kurtalan Ekspres’in bir yolcusu olabilirsiniz. Kurtalan Ekspres sadece sevgi taşır çünkü.


Bizi Facebook & Twitter'da takip edin!
Eğlenceyi Katıl!