• Details
  • Gallery
  • Tags
  • More

Soner Sarıkabadayı Yılbaşı Partisi Jolly Joker Ankara » Eğlenceye Katıl!

Home  /  KONSER  /  Current Page

Soner Sarıkabadayı, Erdem Kınay ft.Merve Özbey İle Yılbaşı Partisi Tourjet Farkıyla Jolly Joker Ankara’da Sizlerle Buluşuyor…

Biletler : Ayakta – 100.00 TL

Biletler : biletix.com/etkinlik/NTOUR/TURKIYE/tr

Soner Sarıkabadayı Joly Joker

Soner Sarıkabadayı’nın yaz başında çıkarttığı, Türkiye’de bir ilk olan ve farklı konsepti ile dikkat çeken “Trio” albümünün ilk Ankara konseri…

Yaptığı besteler ve yazdığı sözlerle adından söz ettiren Soner Sarıkabadayı uzun bir aradan sonra Jolly Joker Ankara sahnesinde sevenleriyle buluşacak.Kendisine ait olan ve sanatçı dostlarının seslendirdiği eserlerinde yer alacağı, ”Hit” olmus 30’a yakın şarkıdan oluşan repertuvarı ile bu muhteşem parti kaçmaz.Konserde yer almak için geç kalmadan biletlerinizi alın.

Tourjet Organizasyon,partiyi 2012 ‘ye Proje albümüyle birçok ünlü sanatçı ile çalışmış son dönemlerde Demet Akalın, Serdar Ortaç ile klipleri gündemde olan notaların büyücüsü Erdem Kınay adından söz ettirecek after partisinde Merve Özbey ile yeni yılda eglencenin doruklarına çıkartacak.

Tourjet Organizasyon bar ve yardımcı içki üniteleri ile misafirlerine sınırsız yerli içki keyfini sorunsuz yaşatmayı vaat ediyor.

2013 ilk güneş ışıklarına kadar sürecek yeni yılın en iddialı Yılbaşı Organizasyonu Soner Sarıkabadayı , Erdem Kınay ft. Merve Özbey ile Jolly Joker Ankara’da.


Bizi Facebook & Twitter'da takip edin!
Eğlenceyi Katıl!